Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


AGRO SHOW 2019

Pełna nazwa targów: AGRO SHOW 2019 - Międzynarodowa Wystawa Rolnicza
AGRO SHOW 2019

Data
Od: 2019-09-19
Do: 2019-09-22
Lokalizacja
Lotnisko
62-010 Bednary
Branża
Rolnictwo i ogrodnictwo
Transport i spedycja
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach AGRO SHOW 2019?


Już od ponad 20 lat Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych organizuje targi rolnicze pn. AGRO SHOW. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 19-22 września w Bednarach koło Poznania. AGRO SHOW 2019 to czterodniowe targi, podczas których przybyłym rolnikom, uczniom szkół o profilu rolniczym, dziennikarzom i youtuberom branżowym, a także miłośnikom rolnictwa zaprezentuje się ponad 800 firm.

Atrakcje na AGRO SHOW 2019

Odbywające się na powierzchni ponad 145 tys. m2 targi rolnicze AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. Ta ranga zobowiązuje. Co roku na imprezie pojawiają się reprezentanci czołowych krajowych i zagranicznych marek maszyn i urządzeń rolniczych. Oprócz producentów maszyn, swoją ofertę na targach prezentują producenci środków ochrony roślin i nawozów, pasz, a także firmy nasienne czy producenci wyposażenia budynków inwentarskich, hal magazynowych i rolnictwa precyzyjnego.

Rolnicy, którzy odwiedzą targi, będą mieli unikatową możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa, uczestnictwa w debatach tematycznych, a także bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. Targi rolnicze nie mogą obejść się bez prezentacji maszyn. Na targach AGRO SHOW 2019 maszyny będą wystawione w pasie głównym, zgodnie z harmonogramem imprezy odbywać się będą również pokazy. Targi będą również okazją do uhonorowania laureatów regionalnych konkursów rolniczych i tych zorganizowanych podczas wystawy.


Jak dojechać na targi AGRO SHOW 2019Organizator targów AGRO SHOW 2019Wystawcy targowi

BOMET
Węgrów
Dex-Oil
Warszawa
TPI
Warszawa
POM Brodnica
Brodnica
Krebeck
Damme-DümmerCopyright © 2023 PortalTargowy.pl