Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


AGRO SHOW 2018

Pełna nazwa targów: AGRO SHOW 2018 - Międzynarodowa Wystawa Rolnicza
AGRO SHOW 2018

Data
Od: 2018-09-20
Do: 2018-09-23
Lokalizacja
Lotnisko
62-010 Bednary
Branża
Rolnictwo i ogrodnictwo
Transport i spedycja
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach AGRO SHOW 2018?


Targi rolnicze AGRO SHOW 2018 to największa rolnicza wystawa plenerowa w Europie. Każdy pragnący być na bieżąco rolnik znajdzie tu dla siebie szereg interesujących ofert, niezależnie od charakteru gospodarstwa, które prowadzi.

Bogata oferta targów AGRO SHOW 2018

Na ponad 145 tys m2 powierzchni wystawienniczej swoją ofertę przedstawia około 800 firm z branży rolniczej. Podczas wystawy można zapoznać się nie tylko z najnowszymi maszynami rolniczymi, ale także poznać asortyment pasz, nawozów oraz środków ochrony roślin. Swoje stoiska mają także firmy nasienne czy producenci wyposażenia budynków inwentarskich. Warto zaznaczyć, że obecni są nie tylko krajowi, ale także zagraniczni producenci, co pozwala porównać dostępne na rynku oferty.

Targi AGRO SHOW 2018 to także możliwość zapoznania się z usługami dostępnymi dla rolnictwa m.in. z sektora finansowego. Podczas AGRO SHOW można także spotkać przedstawicieli najważniejszych instytucji związanych z rolnictwem. Wystawa jest także miejscem, gdzie można poszerzyć swoją wiedzę, czy wymienić doświadczenia.

Wśród szeregu atrakcji warto także wspomnieć o debacie na temat rolniczego szkolenia zawodowego - chyba każdy rolnik ma doświadczenia, które pokazują jak wiedza teoretyczna zderza się z rolniczą codziennością. Nie warto zatem zwlekać i już teraz zarezerwować sobie czas na targi rolnicze AGRO SHOW 2018 - w dniach 20 - 23 września od godziny 9:00. Dołącz do ponad 120 tysięcy rolników, którzy odwiedzają największe tego typu targi w Europie.


Jak dojechać na targi AGRO SHOW 2018Organizator targów AGRO SHOW 2018Wystawcy targowi

TIMEXPOL
Sosnowica
TECHNOPOL
Częstochowa
J.A. GĄSKA
Jerzmanowice
METAL-FACH
SokółkaCopyright © 2024 PortalTargowy.pl