Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


133 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań 2019

Pełna nazwa targów: 133 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań 2019
133 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań 2019

Data
Od: 2019-04-06
Do: 2019-04-07
Lokalizacja
Klimeckiego 14
30-705 Kraków
Chemobudowa
Branża
Budownictwo i instalacje
Nieruchomości
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach 133 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań 2019?


Jedną z najważniejszych i jednocześnie najtrudniejszych decyzji jakie podjąć musimy w życiu jest ta, dotycząca wyboru miejsca, które stanie się naszym domem. Gdy już zdecydujemy się na zakup mieszkania lub domu, warto zapewnić sobie jak największy wybór. Pomysłem na poznanie krakowskiego rynku nieruchomości może być wizyta na organizowanej już od blisko 20 lat giełdzie pn. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań 2019, tym razem odbywającej się w pierwszy weekend kwietnia.

Atrakcje na 133. Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań

Organizatorem giełdy jest Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, które skupia lokalnych deweloperów. Jest to gwarantem fachowej obsługi i sprawdzonych porad. W ramach wydarzenia będzie można uzyskać informację o planowanych inwestycjach oraz dostępnych na rynku mieszkaniach i domach. Na bezpłatnej Mapie Inwestycji Mieszkaniowych zaznaczone będą wszystkie aktualnie realizowane inwestycje deweloperskie. Natomiast w katalogu giełdowym znajdą się informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz porady praktyczne.

Zainteresowani będą mieli możliwość skorzystać z porad specjalistów w zakresie oferty kredytowej oraz pomocy prawnej np. wyjaśnienia wątpliwości w umowie deweloperskiej. Ponadto podczas całego wydarzenia odbędzie się szereg wykładów dla klientów, które pomogą dokonać właściwych wyborów i rozwieją wątpliwości. Oczywiście na wydarzeniu mile widziane są całe rodziny. Organizatorzy zadbali o zapewnienie dzieciom opieki i zabawy w specjalnie przygotowanej strefie. Zatem warto zdecydować się na wizytę na giełdzie. Potem decyzja o zakupie własnego "M" będzie już dużo prostsza.


Jak dojechać na targi 133 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań 2019Organizator targów 133 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań 2019


Centrum Targowe Chemobudowa
Adres: Stanisława Klimeckiego 14, 30-706 , Kraków
Tel: 126527800
Email: biuro@centrumtargowe.com.pl
WWW: http://centrumtargowe.com.pl/


Copyright © 2022 PortalTargowy.pl