Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Cryotherapy by Vacuactivus

Targi: HOBBY 2020 | Ogłoszenie ważne od 2020-11-16 do 2020-12-16 | Ogłoszenie archiwalne

Opis ogłoszenia:

Nasza firma jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych urządzeń fitness, spa, podczerwieni, odchudzania i krioterapii. Jesteśmy na światowym rynku od ponad 15 lat, a nasz zespół pomógł w zainstalowaniu wielu udanych projektów na całym świecie. Jesteśmy jedną z największych fabryk na świecie w tej branży. Produkujemy szeroką gamę urządzeń do siłowni, gabinetów odchudzania, pracowni krioterapii, gabinetów rehabilitacyjnych oraz gabinetów odnowy biologicznej.

VACUACTIVUS to innowacyjny sprzęt i rozwiązanie do zastosowań kriogenicznych i odchudzających. Stworzyliśmy naukę o używaniu gazów o niskiej temperaturze, aby zapewnić ludzkiemu ciału i otaczającemu go środowisku korzyści lecznicze, konserwujące i zapewniające długowieczność. VACUACTIVUS koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie krioterapii i innych dostosowanych do potrzeb instalacji, pozwalających rozwijać się w branży medycznej, sportowej i kosmetycznej.

VACUACTIVUS dostarcza najbardziej innowacyjne produkty fitness, spa, wellness i krioterapii na rynku. Nasze innowacyjne produkty do fitnessu łączą sprzęt cardio z zaletami pielęgnacji skóry i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić ćwiczenia o niskim obciążeniu z widocznymi rezultatami szybciej niż tradycyjny sprzęt fitness. Nasze innowacyjne metody okazały się bezpieczne i skuteczne, ponieważ odnieśliśmy wielki sukces w globalnej współpracy z wieloma studiami fitness / welness / krioterapią i gabinetami medycznymi na całym świecie. Cieszymy się, że możemy przedstawić nasze rewolucyjne koncepcje i sprzęt na pozostałych rynkach światowych.


Galeria ogłoszenia:


Dane wystawcy


Nazwa: Vladimir
Adres: Ostrów 338 , 37-700 Przemyśl
WWW: https://vacuactivus.com/
Telefon: 587310931
Copyright © 2024 PortalTargowy.pl