Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


POZNAŃ SPORT EXPO Wiosna 2019

Pełna nazwa targów: POZNAŃ SPORT EXPO Wiosna 2019
POZNAŃ SPORT EXPO Wiosna 2019

Data
Od: 2019-04-12
Do: 2019-04-14
Lokalizacja
Głogowska 14
60-734 Poznań
Branża
Sport
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach POZNAŃ SPORT EXPO Wiosna 2019?


W dniach 12-14 kwietnia Poznań zamieni się w sportową stolicę Polski.  W hali Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się impreza pod nazwą POZNAŃ SPORT EXPO Wiosna 2019, na której mile widziani będą nie tylko profesjonaliści czy miłośnicy sportu, ale też ci, którzy dopiero chcieliby swoją przygodę ze sportem rozpocząć. 

Atrakcje na POZNAŃ SPORT EXPO

Podczas imprezy wystawcy na stoiskach zaprezentują m.in. sprzęt i akcesoria do biegania, rowery, sprzęt i odzież rowerową, akcesoria i odzież do pozostałych rodzajów sportów: zespołowych, rakietowych, zimowych, outdoorowych, indoorowych itd. Ponadto prezentować się będą ośrodki sportu i rekreacji, a także trenerzy, dietetycy i rehabilitanci. Warto bowiem pamiętać, że tematyka sportu i zdrowego odżywiania są ze sobą ściśle powiązane. Możliwość skorzystania z porad specjalistów przyczynić się może zarówno do poprawy wyników sportowych, jak i ogólnego samopoczucia nawet u osób, które do tej pory nie ćwiczyły.

Poznań Sport Expo Wiosna 2019 to też projekt, który ma za zadanie rozbudzić aktywność fizyczną wśród dzieci i dorosłych. W tym celu odbędą się inspirujące spotkania ze znanymi sportowcami oraz różnego rodzaju zajęcia sportowe dostosowane do wieku i możliwości fizycznych uczestników.  Jednym z wydarzeń towarzyszących, będzie kultowa już, impreza biegowa pn. 12. PKO Poznań Półmaraton.

Jak mawia przysłowie - w zdrowym ciele zdrowy duch. Warto zatem skorzystać z bezpłatnego wstępu na targi, by posłuchać wskazówek fachowców i rozpocząć swoją sportową drogę.


Jak dojechać na targi POZNAŃ SPORT EXPO Wiosna 2019Organizator targów POZNAŃ SPORT EXPO Wiosna 2019


Międzynarodowe Targi Poznańskie
Adres: Głogowska 14, 60-734 , Poznań
Tel: 618692000
Email: info@mtp.pl
WWW: https://www.mtp.pl


Copyright © 2024 PortalTargowy.pl